חמישה משחקי אלכוהול פשוטים וכיפים שניתן לשחק בכל זמן ומקום


מאז ומעולם משחקי אלכוהול היו דרך מהנה להעביר את הזמן עם חברים. באמצעותם ניתן לגלות דברים חדשים אחד על השני ולהעמיק קשרים. בשנים האחרונות משחקי אלכוהול תפסו תאוצה רבה ברחבי העולם והתחום כל הזמן ממציא את עצמו מחדש. ריכזנו לכם כאן למטה 5 משחקים שכל מה שנדרש עבורם זה אלכוהול בלבד.

1. סטורי טיים 
כל משתתף בתורו מספר סיפור אמת וסיפור שקר. לאחר מכן כל משתתף מצביע מה לדעתו הוא הסיפור האמיתי, ומי שטעו צריכים לסיים את המשקה שלהם.

2. פנטומימה
כל משתתף בתורו חושב על מילה ומנסה לתאר אותה לשאר המשתתפים. אם הם אינם מצליחים לגלות - הוא צריך לסיים את המשקה שלו.

3. חובה או שתייה
מסובבים בקבוק והמשתתף שאליו מצביעה תחתית הבקבוק צריך להפנות שאלה או משימה למשתתף אליו מצביעה פיית הבקבוק. אם המשתתף אינו רוצה לענות על השאלה או לבצע את המשימה, עליו לסיים את המשקה שלו.

4. שקר חלקי
כל משתתף בתורו מספר על חוויה שקרתה לו ומוסיף לסיפור שקר. על המשתתפים לנחש מהו הפרט השקרי בסיפור, ואלו שטעו צריכים לסיים את המשקה שלהם.

5. השלם את הסיפור
המשתתף הראשון מתחיל את הסיפור ומוסיף מילה אחת. השחקן הבא צריך להמשיך את הסיפור עם מילה שמתחילה באות האחרונה של המילה האחרונה. אם המשתתף אינו מצליח למצוא מילה מתאימה, הוא צריך לסיים את המשקה שלו ולהתחיל את הסיפור מחדש.

אלו היו חמישה משחקים פשוטים וכיפים להעביר את הערב עם החברים. תזכרו תמיד שמטרת המשחקים היא הנאה בלבד. יש לשתות באופן אחראי ולא להגזים.